Fotolajm/ Paniku i tifozëve në Torino, ja si mbrohet fëmija nga turma

0
39

Turma e tifozëve juventinë, dy ditë më parë ishte mbledhur për të ndjekur ndeshjen e Championsit, Juventus-Real por kapet nga paniku pas dyshimeve për një alarm për bombë dhe nis të vrapojë duke shtypur njëri-tjetrin.

Por kjo foto ku duket sesi një tifoz mbron me trupin e tij një fëmijë është duke bërë xhiron në rrjetet sociale.

Bilanci i të plagosurve është 1.527, ndërsa vijojnë hetimet për të ditur se cilat ishin shkaqet të cilat ende nuk janë të njohura.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu