Fotolajm/ Olta Gixhari provokon me format seksi nën veshje transparente

0
37

Olta Gixhari provokuese si gjithmonë.

Kudo që shkon aktorja di si të provokojë dhe di si të rrëmbejë qendrën e vëmendjes, dhe kjo falë formave të saj trupore ku shumë vajza mund ta kenë zili për këtë gjë.

Aktorja ka qënë e ftuar tek eventi i “Geraldina Sposa”, ku ka provokuar e veshur me një fustan të gjatë, të zi, shumë transparent.

Olta ose ka “harruar” të vendosë reçipeta, ose trendi i kohës e ka prekur dhe atë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu