Fotolajm/ Karikatura e ditës!

0
18

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazh kryesor është ylli i Barcelonës, Leo Messi.

Argjentinasi me 30 qershor do të martohet me të dashurën e tij, Antonella Roccuzzo, ku ka ftuar në dasmë të gjithë lojtarët e Barcelonës.

Por, ai nuk e ka ftuar ish trajnerin Luis Enrique dhe rialin e tij më të madh Cristiano Ronaldo.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu