Fotolajm/ Ja cilin kandidat për kryeministër përkrahu Kallashi në zgjedhje

0
21

Dje në Kosovë janë mbajtur zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare.

Shumë artistë të njohur dje i keni parë teksa kanë përfunduar obligimin e tyre për të votuar.

Madje shumë prej tyre kanë treguar se cilën parti e kandidat përkrahin ata.

Një gjë të tillë ka bërë edhe valltarja dhe këngëtarja Donjeta Kosumi e njohur si “Kallashi”.

Ajo në ditën e zgjedhjeve në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi të kandidatit për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma , Ramush Haradinaj.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu