FOTOLAJM / Ambasadori Lu end në vegjë me Tazen

0
16
Loading...

Ambasadori Donald Lu dhe personeli i Ambasadës mësojnë traditën e endjes në vegjë me Taze Lazrin, në një fshat pranë Lezhës. Kështu shkruan në Facebook gazetari Gjergj Marku teksa poston fotografinë e mëposhtme këtë të martë.

“Taze dhe bashkëshorti i saj, Nikolla, ndihmojnë një sipërmarrje lokale duke thurur peceta dhe pëlhura të tjera, si dhe shporta të cilat përdoren për gjëra të ndryshme” – shkruan Marku.

/b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here