FOTO/ Zbulohet fotoja e rrallë e Luana Vjollcës

0
16

Vitet kalojnë dhe ndryshimet janë normale, por vajzat e showbiz janë ato që kanë ndryshuar më shumë.

Së fundit një foto po qarkullon në internet është e Luana Vjollcës, e cila sot duket ndryshe nga ajo që ka qenë disa vite më parë.

“Vipat e Bllokut” kanë publikuar foton, ku moderatorja shihet se si ka qenë në fillimet e saj, dhe se si është sot, që është e suksesshme.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu