FOTO/ Young Zerka zhvesh partneren dhe e nxjerr në ballkon, kush është vajza sexy

0
43

Këngëtari Young Zerka është përfolur për nJë lidhje dashurie disa vjeçare me këngetaren Ronela Hajati.

Ata janë thuajse gjatë gjithë kohës së bashku, por asnjëherë nuk e kanë saktësuar atë që kanë.

Këtë herë Zerka ka provokuar me anë të një postimi ku nxjerr anën sensuale të partnerës së tij.

Sërish nga ky postim nuk sqarohet asgjë, thjesht ngrihen dyshime se kush ëshTë femrta pranë tij.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu