FOTO/ Viola Spiro ‘sfidon’ mëzinë pasi i dashuri i’u arrestua për trafik kokaine

0
9
Loading...

Vetë moderatorja nuk ka reaguar në lidhje me ngjarjen dhe ka preferuar heshtjen. Në një foto të publikuar në Instastory, Viola Spiro shfaqet në shtëpinë e saj duke pirë një gotë verë dhe duke parë finalen e reality show-t “Grande Fratello”. /ma.me

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here