FOTO/ Viola dhe Marina bëjnë “xing”, por nuk e besoni sa të përbashkëta që kanë

0
21

Ato janë të dyja shumë të bukura, të dyja bionde, të dyja drejtojnë një program sportiv në televizione të ndryshme dhe të dyja kanë qenë velina të emisionit “Fiks Fare”.

Megjithatë duket se këtë herë rastësia e Marina Vjollcën dhe Viola Spiron ka shkuar përtej këtyre të përbashkëtave të tyre. Gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërkohë që të dyja po prezantonin shohim se kanë veshur fustane të së njëjtës ngjyrë, të kuqe. Të dyja duket mjaft mirë dhe në formë me pamjen e tyre.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu