FOTO/ Vildane Zeneli nuk përmbahet më, pozon topless!

0
12

Është një nga modelet shqiptare më seksi dhe që ekspozon gjithnjë linjat e saj trupore.

Por këtë herë kjo foto nga modelja bukuroshe Vildane Zeneli nuk pritej. Ajo ka gjoksin e saj thuasje topless duke treguar madhësinë e tij. Kjo foto ka shkaktuar reagimin e shumë ndjekësve të saj në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here