FOTO/ U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri

0
7

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin ‘O sa mire’ duket se shpejtë ka ndërruar të dashurin.

Ditë më parë u raportuar për një lidhje të mundshme me këngëtarin Bruno, e që si duket po del të jetë e vërtetë.

Është vetë Arta e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, por duke e lënë të fshehtë në mënyrë qëtë bëhet më diskrete.

Bruno vazhdon të shijojë suksesin që ka arritur me bashkëpunëtorët e tij të ‘Threedots’ teksa kohë më parë u përfol për një lidhje me modelen Alesia Noka e cila ishte pjesë edhe e videoklipit të këngës ‘Ajo.

Ndër të tjerash Arta pritet të jetë pjesë e xhirimeve të videoklipit të ri të Brunos, i cili siç duket ka vendosur që të gjitha të dashurat t’i bëjë pjesë të videoklipeve.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu