FOTO/ Soni Malaj përlotet Live në emision, ja arsyeja

0
22

Soni Malaj ka folur në lidhje me karrierën dhe jetën e saj private duke zbuluar shumë detaje të reje, por në fund është pëlotur.

Këngëtarja e ftuar në emisionin “Rudina” na Tv Klan është pyetur nga Rudina në lidhje me marrëdhënien me të atin por siç duket këngëtarja nuk e ka pritur mirë dhe është përlotur.

Teksa Rudina nxjerr në ekran foton e Sonit kur ka qenë e vogël së bashku me të atin, këngëtarja nuk e ka mbajtur veten dhe ka reaguar e acaruar se nuk dëshiron të flasë, sepse është diçka që dëshiron ta mbajë për vete.

Soni: Jo unë e kam gjithmonë shumë tabu këtë gjë dhe dua ta kaloj, nuk preferoj të flas për këtë…

Rudina: Do ta kalosh…

Soni: Jo nuk mendoj se do ta kaloj ndonjëherë

Screenshot_4.jpg

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu