FOTO/ Seks-bomba e Big Brother godet sërish!

0
15

Për modelet seksi Françeska Jaçe ka nisur tashmë sezoni i ri veror.

Ajo ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto mjaft seksi në të cilat shfaqet më në formë se kurrë. Ajo shfaqet e veshur me bikini duke treguar linjat shpërthyese. Krahas fotos modelja, e cila gjithashtu ka qenë pjesë e reality show Big Brother ka shkruar: “Dashurohu, krijo një perandori dhe udhëto nëpër botë.”

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu