FOTO/ Rezarta Shkurta bën gjestin e papritur për bashkëshortin e saj, kjo nuk pritej!

0
24

Prej më shumë se dy vitesh bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, nipi i diktatorit Enver Hoxha, Ermali ndodhet në burg i akuzuar për trafik droge.

Në këtë periudhë Rezarta nuk është shprehur shumë për këtë fakt, por gjithnjë ka treguar dashurinë dhe mbështetjen për Ermalin, babain e vogëlushes së saj Herës.

Pasditen e sotme, Shkurta duket se dha një tjetër provë të dashurisë së saj për Ermalin. Ajo ka realizuar një tatuazh të dedikuar për të, në të cilin skalit përgjithmonë devotshmërinë e saj.

“Ermal gjithnjë pranë teje”,-ka shkruar Rezarta në gjuhën angleze.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu