FOTO/ Morena Taraku zbulon tatuazhin në gjoks

0
26

Këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën e saj super luksoze.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, me anë të fotografive që ajo poston vazhdimisht fansat i shokon.

Para pak minutash ajo në Instastory ka publikuar disa imazhe në të cilat përpos ekspozimit të gjoksit ajo ka zbuluar për fansat e saj edhe dy tatuazhe të tjera.

Ditë më parë ajo tregoi një tatuazh në dorë, ndërsa sot ka treguar një tatuazh në krahë dhe tjetrën në gjoks.

Ju sjellim fotografitë, dhe shikojeni vetë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu