FOTO/ Marina fsheh fytyrën, por zbulon gjoksin

0
11

Vajza e Eli Farës, Marina po i shijon ditët e beqarisë, disa javë pas ndarjes. Si zakonisht Marina i do fotot nga plazhi dhe nuk e ka problem të “rrezikoi”.

E njohur për format e saj bombastike, Marina nuk ngurron ta tregoi gjoksin, ndërsa e fshehë fytyrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here