FOTO-LAJM/ Bregu dhe Vlahutin, së bashku buzë detit në Durrës

0
12

E përjashtuara nga Partia Demokratike Majlinda Bregu është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës në shoqërinë e diplomates së BE Romana Vlahutin.

Nuk dihet arsyeja e takimit të tyre, por duhet thënë se miqësia e Bregut me Vlahutin nuk është e panjohur për publikun shqiptar.

Gjithashtu mësohet se gjatë asaj kohe tek vilat qeveritare në Durrës ishte edhe Kryeministri Rama.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu