FOTO/ Ky person arriti të zhveshë Samantën!

0
19

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese

E veshur me një këmishë të bardhë dhe gjysëm të rënë ajo ka provokuar si kurrë më parë. Foto është realizuar nga mikesha dhe kolegia e saj Rezarta Shkurta, e cila shquhet për këto poza mjaft sensuale.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu