FOTO/ Kjo balerinë është kandidate për deputete në Kosovë

0
33

Karrierën e saj e nisi si një balerinë në videoklipet e këngëtarëve të njohur e më pas edhe si këngëtare në një bashkëpunim me Genën, ndërsa sot ajo kandidon për deputete.

Ajo quhet Xhyljeta Gërxhalliu, dhe është në lista e partisë së Ramush Haradinaj, kandidate për t’u bërë pjesë e Parlamentit të Kosovës.

Gërxhalliu ka kërcyer nëpër disa videoklipe dhe ka realizuar bashkë me Genën një videoklip, por ditën e dielë do të votohet për të si përfaqësuese e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Dhe nëse shihni fotografitë do të shihni sesa ndryshon imazhi i Gërxhalliut nga balerinë kur ishte adoleshente dhe tashmë një grua e pjekur që aspiron një vend në Parlamentin e Kosovës.

Balerine 1 e 9

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu