FOTO/ Kim Kardashian do t’ju lë pa fjalë me fotografinë e fundit

0
20

Kim Kardashian vazhdon të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.Për yllin televiziv kohëve të fundit u fol shumë për format e saj trupore të publikuara në disa fotografi, ku i dëshpëroi shumë fansa me celulitin që kishte.

Mirëpo sot Kim Kardashian ka dëshmuar se ende është në top formë dhe se ajo duket shumë bukur.

Para pak minutash ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku ajo duket shumë bukur dhe më e dobët.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu