FOTO/ Këngëtarja shqiptare, foto lakuriq nga tualeti

0
28

Është krenare për trupin e saj dhe këtë na e ka treguar shpesh.

Po flasim për Shkëndije Mujajn, këngëtaren e njohur nga Kosova, e cila jo pak herë ka ekspozuar hiret e saj. Megjithatë, këtë herë Shkëndija i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Këgëtarja ka publikuar një foto në rrjetet sociale kohë më parë, të shkrepur në tualet, ku shihet tërësisht nudo.

Me këtë fotografi Shkëndija padyshim se do t’i çmend të gjithë fansat e saj.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu