FOTO/ Kaq afër s’e keni parë gjoksin e Jehonës

0
20

Jehona Dreshaj, e cila është e njohur për format e saja seksi, kësaj radhe ka zgjedhur që të tregojë më shumë se duhet gjoksin e saj

Në disa fotografi që ajo ka paraqitur kësaj here më afër gjoksin e saj bombastik për të cilin edhe shkruhet nëpër media.

Në këto foto në Instagram Jehona ka treguar më shumë se sa duhet.

Jehona është motra e këngëtares dhe bukuroshes Afërdita Dreshaj përflitet për format e saja seksi që disa vite deri me tani.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu