FOTO/ Ju vjen e papritur por është e vërtetë

0
24

Që të dy janë dy personazhe që bëjnë zhurmë të madhe në media për jetën që bëjnë dhe vëmendje të madhe marrinë për jetën private

Që të dy figurat show bizit janë, aq të këndshëm dhe tërheqës, janë aktivë teje mase në profesionet e tyre kjo I detyron që të jenë aktiv edhe në rrjetet sociale, transmeton kosovarja. Ata përveç që mund t;I lidh pasioni për muzikën ata kanë edhe një të përbashkët.

Janë inicialet emrave dhe mbiemrave e të dy artistëve që fillojnë me të njëjtat shkronja. Luana Vjollca, Ledri Vula.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu