FOTO/ Era Istrefi poston foto provokuese, fansat lumë kritikash

0
11

Të kesh një këngë superhit ndërkombëtar apo të jesh njëra ndër këngëtaret më të preferuara nga publiku, nuk do të thotë se çdo gjë që bën, do të pranohet nga fansat dhe ndjekësit.

E nëse Era Istrefi deri tani ishtë përkëdhelur nga komlimentat dhe mbështetja e fansave, këta të fundit e kanë kritikuar këngëtaren në foton e fundit që ka postuar. Aty Era nxjerr të pasmet duke iu dhënë gjithë vëmëndjen në foto. “ke filluar t’i humbësh like-et, po ta heq follow-n që të kam bërë”, i thotë dikush ndërkohë që 23 vjeçarja ka bërë indiferenten ndaj këtyre komenteve.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu