FOTO/ Enca zbulon gjoksin para Ermalit, shihni si reagon ai

0
26

Sa herë që i jepet rasti, Enca “mburret” me asetet që ka dhe këtë herë ka nxjerrë në pah gjoksin.

Këngëtarja e talentuar shqiptar ka publikuar një foto me moderatorin e njohur, Ermal Mamaqin ku ka njoftuar se do të jetë në emisionin e tij, por jemi të sigurtë që askush se kishte mendjen te ky fakt por të gjithë ngulitën sytë te gjoksi i saj.

“Nesër do thyejmë internetin”, shkruan Enca në foton ku shfaqet në krah të Ermalit, i cili ka bërë një mimikë fytyre epike.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu