FOTO/ Enca shpërthen keq ndaj ndjekësve! Ju q****

0
25

Këngëtarja Enca Haxhia ndodhet aktualisht me pushime ne Turqi dhe shpesh publikon në rrjete sociale foto mjaft provokuese në të cilat shfaqet seksi, por duket se jo të gjithë ndjekësve i ka pëlqyer kjo perfomancë e Encës për të cilët ajo e ka një përgjigje.

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju *** standartet e dyfishta”, shkruan Enca Haxhia në rrjete sociale.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu