FOTO/ Enca çmend sërish rrjetin…nuk do e besoni si bën twerk

0
19

Të shtunën që lamë pas ajo ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në të cilin ka treguar dhe rrëfyer shumë nga jeta e saj private dhe profesionale.

Por gjatë ditës së sotme këngëtarja Enca Haxhiu ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë twerk pa u ndalur asnjë sekond.

Si gjithnjë ajo shfaqet seksi dhe këtë herë ka bërë që të klikohet pafund si dhe të flitet për të. Shumë shpejt ajo do të publikojë albumin me titull “Self Made”.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu