FOTO/ Elgit Doda dhe Klea Huta nuk mbajnë më asgjë të fshehtë

0
22
Loading...

Elgit Doda dhe Klea Huta janë tashmë zyrtarisht çift. Lidhja mes këngëtarit dhe moderatores u përfol për disa muaj, por asnjëri nuk konfirmoi diçka.

Në intervistat e shumta që dhanë, ata pranuan se janë miq të mirë dhe po njihen por asnjëherë se janë në një lidhje dashurie. Sot, në një postim në Instagram nga të dy duket se zyrtarizoi romancën e tyre duke i bërë çiftin më të ri në showbizin shqiptar.

Elgiti shfaqet duke puthur Klean në ballë, por nuk është shoqëruar me asnjë shkrim për të thënë dicka më tepër. Mesa duket ata duan që në këtë fotografi nuk janë të nevojshme fjalët.

/BW

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here