FOTO/ Edhe Xhemi Shehu si gjithë të tjerat…Ja çfarë ndërhyrje ka bërë…

0
23

Një nga moderatoret më tërheqëse që ka rrezistuar prej vitesh në drejtimin e një nga shfaqjeve më të ndjekura të humorit nuk i ka rreziztuar dot trendit më të fundit.

Xhemi shehu edhe pse është nënë e dy djemve ka një paraqitje perfekte, por me sa duket e ka parë të arsyeshme të merret pak me sytë e saj.

Teknika më e fundit e kthimit dhe zgjatjes së qerpikëve për një pamje sa më natyrale ka bërë kurrioze dhe Xhemin. Ajo ka treguar rezultatin e kënaqshëm për të gjithë ndjekësit e saj.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu