FOTO/ Edhe e sëmurë Rita Ora shfaqet provokuese

0
17

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora ka pak ditë që i ka prezantuar fansat e saj me këngën e re “Your Song”.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, dhe pritet që së shpejti të sjell edhe klipin e ri.

Por, duket se angazhimet e vazhdueshme të këngëtares janë ‘pasuar’ me pengesa, pasi gjendja e saj shëndetësore nuk duket të ketë qenë edhe aq e mirë.

Kështu së paku bën me dije vet ajo, teksa ka publikuar një fotografi në InstaStory, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar: “E sëmurë, duke u përpjekur ta trajtojë veten më mirë”.

Mirëpo edhe pse e sëmurë vërehet qartë se ajo ishte mjaft e ekspozuar, dhe nuk kursehej në veshjet e saj.

Ndoshta për të qëndruar gjithnjë mirë me shëndet, do i sugjerohej të vishej më plotë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu