FOTO/ E diela e Linda Ramës dhe Zahos…do surprizoheni ku po e kalojnë

0
11

Kanë zgjedhur sheshin“Skëndërbej” për të kaluar pasditen familja e Kryeminis-trit Edi Rama.

Zaho është parëtë shëtisë me biçikletën e tij dhe si shumë fëmije të tjerë, ka shijuar zbathur ujin mbi pllakat e sheshit.

Motra e tij Rea është argëtuar së bashku me të, ndër-sa Linda është parë tu bënte foto fëmijëve të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here