FOTO/ Deputetja shqiptare shpërthen në lot ‘live’ në emision

0
16

Një moment mjaft prekës ka qenë për deputeten e Partisë Demokratike Albana Vokshi teksa ka folur ditën e sotme në një emision televiziv për nënë e saj.

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Vokshi ka shpërthyer në lot ‘live’, teksa ka rrëfyer se ka humbur nënën në moshën 58-vjeçare.

“Iku shumë e re, kisha një marrëdhenie shumë të ngushte me nënën, ishte njeriu më i mire dhe më i butë ne bote. Vdiq kur motra ime ishte shtatzënë dhe nuk arriti te shihte asnjë nip e mbesë”.- tha Vokshi.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu