FOTO/ Cilat yje po kopjojnë Luanën?

0
16

Luana Vjollca vazhdon të jetë inspirim për shumë femra shqiptare.

Këngëtarja dhe prezantuesja e mirënjohur, po mahnitë tej mase me stilin e saj unik, shkruan Indeksonline.

Vjollcën po e kopjojnë shumë fytyra të njohura të ekranit si Lori, Shkurte Gashi e shumë të tjera.

Kujtojmë se Vjollca paoshtu shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale, dhe gjithmonë di të duket për bukuri.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu