FOTO/ Bruno i “Threedots” dhe Arta konfirmojnë lidhjen e tyre me këtë foto

0
15

Vetëm tani vendosi ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin e “Threedots” , Bruno, pasi ka postuar një foto bashkë me këngëtarin.

Aktorja e serialit “O sa mirë”, më parë ka qenë në lidhje me djalin Presdientit, por duket se dashurinë e vërtetë e ka gjetur krah këngëtarit shqiptar. Megjithatë çfiti vazhdon të jetë ende i rezervuar për lidhjen.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu