FOTO/ Big Brother komplet mashtrim, dalin sekrete të padëgjuara më parë

0
18

Ishte paramenduar edhe para daljes së tij nga Big Brother se nuk kishte asnjë lidhje dashurie mes Elsamedit dhe Ambrës.

I ftuar në ‘Fan Club’ i sapo dali nga Big Brother pohoi se ata nuk ishin një çift i vërtetë.

‘Ne nuk kemi qenë asnjëherë të lidhur. Unë e zgjodha Ambrën nga bukuria, por ajo më shtëpi mori vëtëm trupin, trurin e la jashtë”-ka puhuar Elsamedi.

Këtë gënjeshtër të madhe e ka ditur edhe Dona, e cila e ka thënë dhe më parë se ata të dy janë çifti më fallco.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu