FOTO/ Ardit Gjebrea nis pushimet, por jo me gruan e tij

0
19

Moderatori i njohur ka filluar pushimet. Ardit Gjebrea si rrallë herë nuk shoqërohet nga familja në këto ditë pushimi.

Ai dhe opinuionisti Olti Curri janë nisur drejt Turqisë.

‘Filluan pushimet’ shkuan ai krah fotos me Oltin pak para nisjes së fluturimit.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu