Fiorentina bëhet keq…Brenda në ‘Big Brother’ i kanë vjedhur diçka me ‘vlerë’ (Foto)

0
49

E diela nuk nisi e qetë për Fiorentinën.

Ajo vuri re se në frigorifer nuk ndodhej më pjesën e saj të tortës që kishte ruajtur aty.

E menjëherë Fiorentina është vënë në kërkim të “autorit”.

Ajo del jashtë fillimisht, aty ku ndodhet Elsamedi, Donaldi dhe Elisona dhe i pyet. Por pyetja e saj nuk u prit mirë nga Elisona.

“Mua më kishin “hëngur” tortën dhe ju bëra një pyetje e ju më dhatë përgjigjje. Tani do të pyes të tjerët”, ja kthen ajo Elisonës dhe largohet.

E në largim e sipër, Elsamedi mundohet ta qetësojë disi. “Hajd se do të dalë të shtunën se kush e ka ngrënë”, i thotë ai.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu