FIFA jep OK-in, Taulant Seferi do të luajë për Shqipërinë

0
14

Pas Elvir Malokun një tjetër futbollist shqiptar ka marrë OK-in nga FIFA për tu aktivizuar me fanellën e Kombëtares. Bëhet fjalë për futbollistin shqiptaro-maqedonasin, Taulant Seferi, i cili aktivizohet në radhët e Jang Bojs në kampionatin zvicerian.

Mesfushori aktualisht është pjesë e Kombëtares U-21 dhe pritet që të zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare në sfidën e 12 qershorit ndaj Estonisë në “Elbasan Arena”

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu