Femër apo mashkull? Një tmerr i vërtetë me shikim të parë (FOTO)

0
21

ashmë vera është shumë afër dhe shumë femra tashmë po përgatiten për pushimet e tyre dhe pothuasje i kanë bër gati bikinit e tyre

Por, në kërkim të një kostumi tërheqës, bota mund të ketë shkuar shumë larg me këto rroba banjo seksi.

Këto bikini përpara kanë një gjoks me qime, që i ngjanë një gjoksi të mashkullit.

Për të porositur një kostum të tillë, duhet porositur në internet dhe çmimi i tij është 36 dollarë.

Këto kostume vijnë në shërbim të klientit në të gjitha madhësitë.

1 e 4

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu