FATI YT/ HOROSKOPI, 5 QERSHOR 2017

0
55

Dashi

Me ne fund do ndiheni te lumtur me partnerin tuaj sot dhe çdo gjë ka për t’iu ecur me se miri. Do e harroni njëherë e mire te shkuarën e hidhur. Beqaret do jene mjaft këmbëngulës dhe do bëjnë te pamundurën derisa ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur nëse nuk doni qe situata t’iu ndërlikohet me shume.

Demi

Dite me diell kjo për te dashuruarit. Ne çdo moment do përjetoni emocione te paimagjinueshme dhe do ju duket vetja sikur jeni mbi re. Beqaret nuk duhet t’i humbasin shpresat deri ne minutën e fundit pasi asnjëherë nuk i dihet çfarë ndodh. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme, por kjo nuk do te thotë qe ju te alarmoheni. Me pak përpjekje do e gjeni një zgjidhje.

Binjaket

Jeta ne çift do jete aq e mire saqë shume veta do ju kenë zili. Mos lejoni askënd t’iu ndërhyjë sepse mund ta prishe qetësinë. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme, por nuk do ja dalin dot te fokusohen pas një personi. Buxheti do jete gjate gjithë kohës i mbrojtur. Përfitoni për te hequr edhe disa para mënjanë, përveçse te kryeni investimet e nevojshme.

Gaforrja

Marrëdhënia me partnerin ka për te qene goxha e mire sot. Do keni një komunikim për ta pasur zili dhe do kaloni momente fantastike pranë njeri-tjetrit. Beqaret pas kaq kohesh mundimesh e kërkimesh do e gjejnë personin e ëndrrave. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, megjithatë disa shpenzime te vogla mund t’i kryeni pa frike.

Luani

Do jeni nervoze dhe ne stres gjate gjithë ditës se sotme ju te dashuruarit. Marrëdhënia ne çift do lere mjaft për te dëshiruar kështu qe bëni kujdes. Beqaret nuk do e kenë aspak te nevojshme te joshin dhe ta kërkojnë dashurinë, pasi ajo do vije papritur dhe do i beje te përjetojnë emocione te forta. Financat nuk do jene te këqija, por do bënit mire te mendonit edhe për te ardhmen.

Virgjeresha

Do jeni me te dashur me partnerin tuaj sot dhe do i shprehni ndjenjat si asnjëherë me pare. Ai nga ana tjetër do ju surprizoje ne momentet qe me pak e prisni. Beqaret do kenë vetëm ×irtime dhe mundësi për aventura afatshkurtra. Mire është qe t’i shfrytëzojnë sa te munden. Ne planin financiar duhet ta shtrëngoni paksa rripin e shpenzimeve pasi ne te kundërt situata do ju dale jashtë kontrollit.

Peshorja

Duhet te jeni me kurajoze gjate kësaj dite dhe te bëni te pamundurën për t’i zgjidhur shpejt disa probleme qe keni pasur ne çift. Po ja late gjerat kohës, situata ka rrezik te ndërlikohet me tepër. Beqaret do e adhurojnë statusin qe kane dhe nuk do hedhin asnjë hap për ta ndryshuar atë. Financat do mbeten te qëndrueshme dhe te mbrojtura. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni.

Akrepi

Ne jetën tuaj ne çift çdo gjë do ece me se miri sot. Do keni një komunikim te ngrohte me partnerin dhe çdo çast do jete fantastik. Beqaret do kenë surpriza te shumta dhe me shume gjase do e ndryshojnë statusin e tyre. Personi mund te jete i shenjës se Demit ose Luanit. Ne planin financiar duhet te bëni me shume përpjekje për ta mbajtur situatën te stabilizuar.

Shigjetari

Do i lini pas krahëve problemet qe keni pasur me partnerin kohet e fundit dhe do mendoni vetëm si ta bëni te ardhmen sa me te bukur. Beqaret do kenë takime pafund dhe mundësi interesante për aventura. Do jete ne dorën e tyre nëse do duan te përfitojnë prej tyre apo jo. Ne planin financiar bëni kujdes me shpenzimet e ekzagjeruara sepse ne një moment situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Bricjapi

Dite e qete dhe e ngrohte ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për asnjë moment nuk do ndiheni keq pasi partneri do ju dashuroje plot ëmbëlsi. Beqaret nuk do jene ne humor te mire dhe do preferojnë te mos joshin edhe për pak kohe. Gjendja e financave nuk do jete e mire, prandaj merrni sa me pare masa nëse nuk doni te mbeteni pa asnjë para ne xhep.

Ujori

Dite mjaft premtuese do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Sot do merrni edhe disa vendime te rëndësishme qe do ua ndryshoje për mire jetën. Beqaret do dalin gjate gjithë kohës me miqtë e tyre dhe nuk do kenë shume mundësi për njohje te reja. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe nuk do bëni asgjë qe ta trondite gjendjen ne te cilën ndodheni.

Peshqit

Dite e mbushur me re do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do mungojnë debatet e forta te cilat mund te zgjidhen vetëm fale ndihmës se miqve. Beqaret do kenë një dite te zakonshme. Nuk pritet asgjë e jashtëzakonshme, megjithatë mire është qe t’i bëjnë sytë katër. Te ardhurat nuk do jene shume te mira, por do mund t’ia dilni mbanë edhe me aq.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu