Eliona Pitarka e ‘bën live’, por komenti për aftësitë e dashnorit të saj e tërbon (FOTO)

0
20

Aktorja seksi e Apartamentit 2XL është e ‘cmendur’ pas Instagramit, aq sa sot në një video live, ajo fillon e bën makeup para fansave.

Por ishte një koment që i prishi gjithcka. Një fans me adresë fallco i shkruan ‘Si të q.. Mond … ”’ në Spanjë’.
Aktorja nuk ktheu përgjigje dhe nuk reagoi për komentin por që sigurisht nuk e priti mirë. Nuk dihet se si është historia e këtij rasti dhe ne për etikë nuk po e publikojmë emrin e plotë të djalit dhe deputetit të cilit bëhet fjalë. 1 e 9

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu