Doli për të bërë pazar, Beniada harron të veshi pantallonat. I nxjerr të gjitha sheshit…(FOTO)

0
44
Loading...

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada është bërë shumë shpejt e njohur në median tonë rozë pas pozave të saj nudo. Ajo nuk ndalet kur vjen puna për të provokuar.

Këtë herë në rrjete sociale përmes një fotoje ku shfaqet e veshur me “body” dhe ku ka ekspozuar të pasmet e saj.

“Duke ikur për të bërë pazar…mos kam harruar diçka?”,-ka shkruar Beniada Nishani krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

1 e 11

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here