Djema, nxitoni! 5 Sekretet si ta bëni menjëherë për vete një femër!

0
20

Të bësh për vete një femër nuk ka formulë të caktuar, por është mirë të dini disa gjëra që duhet t’i thoni. Sigurohuni të jeni të sinqertë, pasi gënjeshtra del shpejt në pah. 1. Përcillni pozitivitet Nëse ju i thoni se është një vajzë e mirë, do e bëni të ndihet e vlerësuar. Meshkujt nuk i durojnë dot femrat që vetëm ankohen dhe shajnë të tjerët. 2. Bëhuni romantikë Disa meshkuj e kanë të vështirë të bëhen romantikë, por ndonjëherë për hir të një femre, edhe bëhen të tillë. Një shprehje nga ndonjë libër, do e bëjë atë të ndihet femra më e lumtur në botë. 3. Jam vetvetja me ty Ky mund të jetë një ndër komplimentat më të bukura që mund t’i bësh dikujt, pasi i vë në dukje se ju e vlerësoni shumë. Ky është komplimenti më i mirë që mund t’i bëni, sepse tregon se vërtetë dëshironi të qëndroni me të. 4. Me ty nuk ka monotoni Nëse i thoni diçka të tillë, ajo do mendojë që mund të keni të ardhme së bashku, sepse suksesi i një lidhjeje është të mos biesh në rutinë. 5. Më motivon Nëse dikush ju motivon, atëherë po përjetoni një ndjenjë të bukur së bashku. Asaj, do i bëhej shumë qejfi dhe do ndihej mjaft mirë. Një lidhje e suksesshme do ecë gjithmonë nëse partnerët e motivojnë njëri-tjetrin.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu