Disa zona në Tiranë pa energji elektrike

0
12
Loading...

Disa zona në Tiranë janë pa energji elektrike.

Sipas njoftimit mësohet se për shkak të një avarie në linjën 35 kV Tirana 1 – Mëzez, OSHEE ka stukuar energjinë elektrike, sot në mbrëmje ora 19.20, e cila do të zgjasë deri në orën 20.30.

Zonat pa energji elektrike:

Bërxull, Domje, Bathore, Ujësjellsi Kamëz, Qerekë, Tapizë, Pompat Tapizë, Breg Lumi, Reparti Ushtarak, Laknas (pjesërisht), Pompat e Antibiotikut, Privat/ Alumin, Everest, Frutikultura, Çekrezë, Kasale, parafabrikatet Kamëz dhe Valias./a.m.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here