Courtney Stodden “lirohet nga rrobat” dhe pozon nudo (FOTO+18)

0
25

Courtney Stodden ka pozuar nudo dhe i ka publikuar në Instagram e saj.

Ajo me këto foto ka festuar ‘feminizmi’ dhe seksualitetin’.

Ylli amerikan, që gjatë këtij viti e la burrin e saj, ka publikuar fotot e saj e shtrirë në shtratë totalisht nudo, kështu e ka festuar ajo konceptin e saj për ‘feminizum’.

22 vjeçarja ishte anëtare e showit Big Brotherit në vitin që shkoi.

Ajo fotot i ka përcjellur me një mbishkrim: ‘Feminizmi për mua është se çdo grua duhet ta festojë çdo pjesë të saj-mendjen, zemren, shpirtin dhe trupin e saj’.

1 e 5

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu