“Çmendet” Conte, Chelsea siguron super-transferimin e parë

0
18

Antonio Conte ka përcaktuar objektivin e madh të afatit kalimtar.

Trajneri italian dëshiron të përforcohet me Riyad Mahrez.

Sipas “London Evening Standard”, Chelsea është duke e monitoruar yllin e Leicester Cityt, i cili ka deklaruar se dëshiron të largohet nga “Foxes”.

Leicesteri është pajtuar me largimin e Mahrez, por tani do ta pranojë ofertën më të mirë.

Të interesuara për Mahrez janë edhe dy skuadrat tjera londineze, Arsenal dhe Tottenham.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu