Chrissy Teigen poston një foto nudo dhe…dështon plotësisht! (FOTO)

0
22
Swimsuit 2017: Bali Chrissy Teigen Sumba Island, Bali, Indonesia 10/10/2016 SWIM-161 TK1 Credit: James Macari

Ajo dikur u tall se gjithçka e saj është false përveç faqeve.

Por sërish dje pranoi se diçka nuk është e vërtetë rreth saj, dhe kjo është nxirja që ka marrë lëkura e saj. Këtë e tregoi vetë Chrissy Teigen në një pozë nudo që nxorri në Snapchatin e saj, ku vendosi mbishkrimin se nxirja ishte realizuar me spray. Përtej saj nuk mund të kalojë pa u theksuar fakti se ajo është pa asnjë veshje në trup, dhe duhet thënë se kemi parë poza edhe më të mira nga ajo.

Bashkëshortja e John Legend duket qartë se nuk ishte në ditën e saj më të mirë, ndoshta edhe për shkak se pozicioni në të cilin ndodhet nuk e favorizon aspak. Ajo është shfaqur duke mbuluar pjesët e saj intime dhe të themi të drejtën, mirë ka bërë. Chrissy natyrisht mbetet një nga vajzat më bukuroshe të botës së spektaklit, por duket se të gjithë kanë ditët e tyre të këqija. Kështu që, gjithë të tjerat nuk duhet të mërziten aspak. Kur u ndodh dhe atyre…

1 e 3

Swimsuit 2017: Bali Chrissy Teigen Sumba Island, Bali, Indonesia 10/10/2016 SWIM-161 TK1 Credit: James Macari

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu