Çfarë rrezikon Khloe Kardashian?!

0
28

Khloe Kardashian mund të mos ngelet shtatzënë.

Kështu së paku ka pohuar bukuroshja amerikane pas një vizite te gjinekologu.

Ajo aktualisht është lidhur me basketbollistin Tristan Thompson, ku ka bërë një eko tek doktori ku i tha se ka disa folikula që pengojnë vezoret.

“Çfarë mund të ndodhë nëse nuk ngelem shtatzënë?”, thotë ajo.

Kjo vjen pasi 32-vjeçarja kishte deklaruar më herët se dëshironte të martohej dhe të kishte fëmijë me Tristan.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu