11 C
Tirana, AL
Tuesday, October 24, 2017

Femra e kolme bën fotosesion seksi, çmënd rrjetin

Konsiderohet si femra më seksi e kolme. Pikërisht për këtë Ashley Graham vjen me një supër fotosesion seksi. Ajo gjithnj..

Bombastike si Cheri

Ana Cheri ka linja fantastike. Ajo është gjithnjë lajm kur del me format e saj të mahnitshme. Ndaj ndjekësit e saj vetëm ..

Craig i pëlqen Bellucci për Bondin e ri

Ata u shfaqën së bashku në serinë numër 24 të të famshmit James Bond, ‘Spectre’, në vitin 2015. Dhe Daniel Craig, që do ..

VIDEO/ Ky është njeriu më me fat në botë…

Kamerat e sigurisë e kanë kapur momentin kur një makinë luksoze shtypet nga një vinç në Kinë. Mrekullisht, shoferi ka sh..

Shqiptarja histori suksesi në Austri, dekorohet me çmimin special

Emigrantja shqiptare Elona Kamberi, zyrtare e lartë për komunikim publik në Ministrinë e Bujqësisë dhe Mjedisit të Austri..

VIDEO/ Makina “fantazmë” shfaqet nga askundi dhe shkakton aksident!

Një video e filmuar nga kamera e sigurisë së një makine ka kapur momentin e frikshëm të një “makine fantazmë”, që shfaqet..

A e keni edhe ju këtë vizën midis buzës dhe hundës? Ja kuptimi që...

Viza e pozicionuar midis hundës dhe buzës quhet ndryshe filtrumi. Kjo zonë është formuar në mënyrë që të lidhë tre pikat..

FOTOT/ A mund të quhen më xhinse?!

Është mjaft e vështirë për disenjuesit që të ndërhyjnë në modelet e xhinseve, por një japonez ka shkuar më tej se sa një ..

VIDEO/ Keni harruar çelësin brenda në makinë, mos u frikëso! Ja si të hapni...

Edhe pse rrallë, ndodh që secili nga ne mund t’i harrojmë çelësat e makinës brenda dhe të kyçim derën. Mos u shqetesoniQ..

Nilson, po i çmend italianët

Pas hedhjes së shortit për Play Off-in e botërorit ‘Rusi 2018’, ku Suedia do të diskutojë kualifikimin me Italinë, kanë a..
- Advertisement -
Loading...

LATEST NEWS

MUST READ