Bukuroshja angleze “çmend” Ibiza-n, nxjerr format shpërthyese me veshje të ngushtë

0
37

Ajo është një bukuroshe e lindur në Birmingham, e cila famën e arriti pas një romance të shkurtër me ish të dashurin e Kylie Jenner, Tyga.

Dhe nuk është shumë problem për të kuptuar se përse Demi Rose ka kapur syrin e reperit, shkruan Daily Mail, përcjell Bta sot.

Modelja 22-vjeçare ka treguar format e saj shpërthyese me një veshje komplet të zezë sportive gjatë një dalë në Ibiza të enjten në mbrëmje.

Me veshjen e saj të ngjitur për trupi, bukuroshja angleze i ka lënë pak vend imagjinatës.

1 e 2

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu